Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Veislės dydis
Medžiaga
Spalva
Pavadėlių tipas
Petnešų tipas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Veislės dydis
Medžiaga
Spalva
Pavadėlių tipas
Petnešų tipas
5 prekė(s)
COOLPETS vėsinanti bandana šunims, 60x60cm, mėlyna paveikslėlis
-25%
Coolpets fresch 2GO
7,87€
10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kerbl
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
KERBL Susi apsauginės kojinės šunims M, juodos 2 vnt. paveikslėlis
-30%
Kerbl
5,94€
8,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
KERBL Susi apsauginės kojinės šunims XL, juodos 2 vnt. paveikslėlis
-30%
Kerbl
6,64€
9,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kyflie
51,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Batai šunims

Batai šunims – tai toks atributas, kurio, dalies klientų manymu, dažniau prireikia mažesnių veislių augintiniams. Kita vertus, tai toli gražu nėra tiesa, mat batukai neretai tampa aktualūs ir gerokai didesniems šuneliams. Nenuostabu – juk tai, kaip šaltis arba lauke beriama druska paveiks keturkojo pėdutes visai nepriklauso nuo šio dydžio. Todėl, jeigu matote, jog šunelis nuolat kilnoja kojas bei nesutinka eiti toliau, jau dabar apsvarstykite batukų įsigijimą.

Batai šunims – kaip išsirinkti?

Kokybiški batukai šuniukams turėtų būti pakankamai atsparūs įvairioms aplinkos sąlygoms – sniegui, lietui ar šlapdribai. Taipogi, renkantis tinkamą variantą, visuomet rekomenduojame atsižvelgti į šunelio ir jo pėdutės dydį. Dažnam augintiniui ir taip būna ganėtinai sunku priprasti prie pasikeitusio vaikščiojimo, kai šeimininkas šiam uždeda batukus. Taigi, labai svarbu, jog pasistengtumėte keturkojui draugui suteikti maksimalų įmanomą komfortą tokioje situacijoje. Įsitikinę batukų patogumu, galite atsižvelgti ir į kitus, daugeliui pakankamai aktualius aspektus – kainą, dizainą, gamintoją.

Kada reikalingi batukai šuniukams?

Batukai šuniukams toli gražu reikalingi ne visuomet. Kai kurie keturkojai tiesiog yra atsparesni, ne taip jautriai reaguoja į besikeičiančias oro sąlygas ar ant žemės barstomą druską. Dėl šios priežasties, labai svarbu individualiai stebėti savo mylimą keturkojį. Jeigu šis nuolat kilnoja kojytes, priešinasi eiti toliau, nori būti imamas ant rankų ar apskritai nebesidžiaugia eidamas į lauką – galite susimąstyti apie batukų pirkimą. Kai kuriems augintiniams ima graužti kojytes nuo aplinkoje pribarstytos druskos, kitiems paprasčiausiai darosi pernelyg šalta, lauke vyraujant stipriam minusui. Tad, atsižvelkite į individualius savo keturkojo poreikius bei atidžiai šį stebėkite.

Ar mano augintinis nešios batukus?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, mat kiekvieno augintinio charakteris be galo individualus. Kita vertus, kuo anksčiau keturkojį pratinsite prie batukų, tuo didesnė tikimybė, jog galiausiai šis juos priims kaip įprastą pasivaikščiojimo lauke dalį. Tačiau, tai toli gražu nereiškia, kad vyresnių šunelių nepriversite jų užsidėti. Visgi, tikėtina, jog su šiais reikės kiek ilgiau pavargti, laikantis rutinos bei apdovanojant keturkojį skanėstais.  

 

Mano krepšelis