Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Veislės dydis
Spalva
Patiesimų ir kilimėlių tipas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Veislės dydis
Spalva
Patiesimų ir kilimėlių tipas
7 prekė(s)
AFP Dig It kilimėlis gyvūno užimtumui, 50 cm paveikslėlis
-40%
AFP Lifestyle 4 Pet
11,99€
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
AFP Dig it kilimėlis gyvūno užimtumui, 52x52x4 cm paveikslėlis
-40%
AFP Lifestyle 4 Pet
15,59€
25,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
EAT SLOW LIVE LONGER Fun & Relax kilimėlis gyvūno nuraminimui, raudonas paveikslėlis
-40%
Eat slow live longer
5,99€
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
EAT SLOW LIVE LONGER žaismingas kilimėlis lėtam ėdimui ir užimtumui 44x28 cm, pilkas paveikslėlis
-30%
Eat slow live longer
17,49€
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
KERBL kilimėlis gyvūno užimtumui 50x30 cm paveikslėlis
-30%
Kerbl
24,49€
34,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PAIKKA Leaf žaidimų ir poilsio kilimėlis paveikslėlis
-40%
PAIKKA
29,69€
49,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PAIKKA Pine žaidimų ir poilsio kilimėlis paveikslėlis
-40%
PAIKKA
35,39€
58,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kilimėliai skanėstams šunims

Kilimėliai skanėstams šunims – tai išties protingas, patogus, nemažai saugumo suteikiantis pasirinkimas. Kodėl? Na, pirmiausiai, toks produktas padeda keturkojams valgyti kiek lėčiau, o tai gali pagelbėti su virškinimu, apsaugoti nuo užspringimo. Be to, specialūs kilimėliai stimuliuoja augintinio smegenų veiklą, suteikia jam galimybę pažaisti, kol esate užsiėmę patys. Tad, jeigu jau kurį laiką svarstėte apie tokio produkto įsigijimą – dabar pats metas tai padaryti.

Kilimėlis gyvūno užimtumui

Kilimėlis gyvūno užimtumui pasižymi išties didele privalumų gausa. Kaip jau minėjome anksčiau, pastarasis yra puikus variantas sužadinti keturkojo protinę veiklą. Juk mėgindamas surasti maistuką ir jį suvalgyti, šis turi nemenkai pasukti galvą bei bandyti sugalvoti geriausią strategiją. Be to, toks kilimėlis mažina stresą, suteikia keturkojui progą pažaisti. Tai ypač aktualu tiems šeimininkams, kurie nemažai dirba bei nespėja skirti augintiniui pakankamai laiko. Nepamirškite – keturkojams taip pat gali pasidaryti nuobodu, todėl toks variantas yra puiki galimybė jiems išsidūkti. Be to, kilimėlis sprendžia dar didesnes problemas. Iš esmės, pastarasis gali paskatinti augintinį kiek lėčiau valgyti. Vėlgi, tai padeda efektyviau virškinti maistą, apsaugo nuo užspringimo, todėl yra puikus pasirinkimas nerimaujantiems.  

Žaidimų ir poilsio kilimėlis

Žaidimų ir poilsio kilimėlis taip pat yra puikus pasirinkimas. Nepamirškite, jog daugeliui keturkojų reikia tiek fizinės, tiek protinės stimuliacijos. Taigi, įgyvendinti tai galite vienu metu – įsigydami kilimėlį, kuriame augintinis turės ieškoti maistuko. Tokiu būdu stimuliuosite šio protinius gabumus, be to, pastarasis turės į darbą pasitelkti ir uoslę. Taipogi, šie kilimėliai atrodo itin gražiai, todėl puikiai papuoš bet kokį interjerą. Tad, jeigu ieškote tiek žavios būsto detalės, tiek užsiėmimo šuniukui – tai gali būti nuostabus sprendimas.

Kilimėliai skanėstams šunims internetu

Mūsų siūlomi kilimėliai skanėstams šunims internetu sutaupys Jums nemažai laiko bei pinigų. Prekes pristatome kuo įmanoma greičiau į klientams patogiausią vietą. Taipogi, stengiamės užtikrinti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Tad, apsipirkdami internetu neturėsite eikvoti savo brangaus laiko stoviniuojant miesto kamščiuose ar vaikštinėjant po skirtingas parduotuves. 

Mano krepšelis