Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Augintinio amžius
Veislė
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Augintinio amžius
Veislė
2 prekė(s)
CANINA Katzenmilch pieno pakaitalas kačiukams 150 g paveikslėlis
-20%
Canina
8,07€
10,09€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DIAFARM Lacti kitten pieno pakaitalas kačiukams, 300 g paveikslėlis
-20%
Diafarm
12,07€
15,09€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Pieno pakaitalai katėms

Kartais gyvenime viskas nesiklosto taip, kaip to reikalauja visiems mums įprasti dėsniai. Dėl šios priežasties, pasitaiko tokių atvejų, kai mažų kačiukų negali pamaitinti jų pačių mamos. Ir visgi tam, jog šie užaugtų sveiki bei energingi, gimdytojos pienas šiems yra būtinas. Laimei, egzistuoja specifiniai pieno pakaitalai kačiukams, kurie padės užtikrinti mažylio vystymąsi net ir tuomet, kai prie to negali prisidėti augintinio mama.  

Pieno pakaitalai kačiukams

Pieno pakaitalai kačiukams yra pakankamai dažnai įsigyjama prekė. Tai lemia daugybė skirtingų priežasčių, dėl kurių, tam tikrais atvejais, katė negali pamaitinti savo vaikiukų. Iš esmės, tokia produkcija užtikrina tolimesnį mažylių vystymąsi, jog šie užaugtų stiprūs bei sveiki. Pieno pakaitalai katėms dažniausiai yra sudaryti iš biologiškai aktyvių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Visgi, rekomenduotume įsigyti tik tokią produkciją, kurios sudėtyje nėra laktozės, mat tai daugeliui kačiukų provokuoja viduriavimą. Labai svarbu, jog pasirinkta prekė kuo labiau atitiktų tikrosios mamos pieną. Taigi, tinkamą pakaitalą rinkitės tikrai atsakingai.

Kada reikalingi pieno pakaitalai katėms?

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, pieno pakaitalų dažnai prireikia dėl be galo skirtingų priežasčių. Kartais kačiukai paprasčiausiai prarandą mamytę, todėl maitinti juos tenka visiškai kitu būdu. Pasitaiko ir taip, jog mažylius gimdytoja maitinti gali savarankiškai, tačiau jos pieno paprasčiausiai nepakanka. Tokiu atveju, rekomenduojame įsigyti specialų pakaitalą. Kita vertus, pastarasis yra perkamas ir ruošiant katę laktacijai, taip pat paprasčiausiai maitinančiam augintiniui. Be to, pakaitalo kartais prireikia seniems ar jau sergantiems keturkojams. Taipogi ir tokiems kačiukams, kurie yra ruošiami atjunkymui. Taigi, kaip matote, priežasčių yra išties daugybė.

Maitinimo rekomendacijos

Tam, jog kačiukai gautų visas jiems reikalingas medžiagas, svarbu ne tik įsigyti tinkamą produkciją, tačiau taip pat ir užtikrinti kokybišką jos panaudojimą. Pirmiausiai, pakaitalas visuomet turėtų būti kūno temperatūros. Taipogi, svarbu griežtai maitinti kačiukus pagal nurodytas instrukcijas. Nepamirškite, jog kiekvienai dienai pieną dažniausiai reikės ruošti atskirai. Bet kokiu atveju, rekomendacijos tikrai nėra sudėtingos, belieka tik nenumoti ranka bei į šias atsižvelgti.

Mano krepšelis