Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
5 prekė(s)
HUNTER Ladybug brush daugiafunkcinis šepetys – boružėlė paveikslėlis
-25%
Hunter
11,24€
14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Hunter
20,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Pawise
4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Royal dry
19,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Hunter
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Plaukų valymo priemonės

Mylimo šuns kailiuko priežiūra yra vienas iš didesnių iššūkių kiekvienam šeimininkui. Į tai įeina tiek tinkamų bei kokybiškų priemonių įsigijimas, tiek keturkojo maudymas, kirpimas, šukavimas. Be to, dalis augintinių nemenkai šeriasi, o tai gali apsunkinti tvarkos palaikymą ir namuose. Laimei, plaukų valymas šunims tikrai neturi būti sudėtingas – tereikia išsirinkti tinkamas priemones.

Plaukų valymas šunims

Kokybiškas rankšluostis šunims yra išties svarbi priemonė, kurią įsigyti pravartu kiekvienam šeimininkui. Pastarasis reikalingas tiek po įprasto augintinio maudymo, tiek po grįžimo iš lauko. Dažniausiai dauguma keturkojų nemėgsta šlapio kailiuko, todėl gerai nenušluostyti ima dūkti po namus bei mėginti nusisausinti savarankiškai, liesdami paklodes, pagalves ir įvairius baldus. Be abejo, dalies šeimininkų tai gali ir neerzinti, ypatingai tuomet, jei šunelis yra nupraustas bei švarus. Kita vertus, grįžę iš lauko po stipraus lietaus keturkojai neretai daro tą patį. Tokiu atveju, Jūsų baldai ir patalynė turės keliauti į skalbimo mašiną. Taigi, kokybiškas rankšluostis yra išties svarbus tinkamai kailiuko priežiūrai bei apsisaugojimui nuo purvo.

Daugiafunkcinis šepetys

Daugiafunkcinio šepečio įsigijimas taip pat yra ganėtinai protingas sprendimas. Pirmiausiai, šis pagelbės atsikratyti įvairiais nešvarumais, tarkime, dulkėmis ar išslinkusiais plaukais bei kokybiškai nuvalys Jūsų baldus. Tokie šepečiai taip pat dažnai naudojami automobilio sėdynių ar kilimėlių sutvarkymui. Be to, pastarieji veikia kartu su elektros krūviu, todėl įvairūs nešvarumai gana paprastai prilimpa prie produkto šerelių. Taigi, tai puiki valymo priemonė tiek namams, tiek automobiliui.

Pirštinė gyvūno kailio priežiūrai

Pirštinė gyvūno kailio priežiūrai – išties puikus pasirinkimas. Pastaroji padės lengviau įtrinti šampūną maudynių metu, geriau paskirstys šio kiekį. Be to, minkšti šereliai efektyviai išvalys įvairius nešvarumus, kurių susikaupia kiekvieno keturkojo kailiuke. Taipogi, masažas su pirštine padės pagerinti augintinio kraujotaką, tad prisidėsite ir prie sveikatos puoselėjimo. Be to, šis produktas gali būti naudojamas ne tik keturkojo kailiui, tačiau taip pat ir namų priežiūrai. Pirštinė idealiai tiks plaukelių išvalymui iš drabužių ar baldų. Tad, tai puikus pasirinkimas, kurį pravartu įsigyti jau dabar.

Mano krepšelis