Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Augintinio amžius
Veislė
Veislės dydis
Klasė
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Augintinio amžius
Veislė
Veislės dydis
Klasė
4 prekė(s)
CANINA Welpenmilch pieno pakaitalas šuniukams 150 g paveikslėlis
-20%
Canina
8,07€
10,09€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DIAFARM Lacti puppy pieno pakaitalas šuniukams, 500 g paveikslėlis
-20%
Diafarm
15,03€
18,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ROYAL CANIN SHN Baby dog milk pieno pakaitalas šuniukams 400 g paveikslėlis
Super kaina
Royal Canin
19,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Canina
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Pieno pakaitalai šunims

Kartais nutinka taip, kad dėl vienokių ar kitokių priežasčių kalytės paprasčiausiai negali pamaitinti savo šuniukų. Be to, susiklosto ir tokių situacijų, kai mamos apskritai nebėra – visgi, tam, jog turėtų šansą išgyventi bei sustiprėtų, mažiems gyvūnėliams svarbu gauti reikalingų medžiagų. Šiuo atveju, pieno pakaitalai šunims, šuniukams yra nepamainomas ir pagrindinis tokių situacijų sprendimas. Tačiau, svarbu pasirinkti kokybišką bei išties naudingą produktą.

Kada reikalingi pieno pakaitalai šunims?

Pieno pakaitalai šunims gali būti reikalingi dėl daugybės skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, kai kurie, vos tik gimę mažyliai jau nebeturi mamos. Tokiu atveju, svarbu pagelbėti šiems kaip nors išgyventi bei sustiprėti, o tuo gali pasirūpinti specialūs pieno pakaitalai. Taipogi, kartais būna tokių situacijų, kai šuniukų mama yra gyva, tačiau jos pieno paprasčiausiai neužtenka. Tuomet, specialūs pakaitalai gali būti skirti papildomam primaitinimui. Toks produktas neretai yra naudojamas ir ruošiant kalytę laktacijai. Be to, šis gali būti tartum papildas maitinančiai šuniukų mamai. Svarbu paminėti, jog kartais pieno pakaitalų prireikia bandant paruošti mažylius atjunkymui. Taipogi, neretai šie tinka seniems ir sergantiems augintiniams, ne tik neseniai gimusiems šuniukams.  

Kaip pasirinkti tinkamą produktą?

Geriausia, jog pasirinktas pieno pakaitalas savo sudėtyje neturėtų laktozės. Pastebima, kad pastaroji šunims provokuoja viduriavimą, o tai gali apsunkinti mažylių bandymą sustiprėti. Be abejo, ganėtinai svarbu ir tai, jog pakaitalas būtų kuo įmanoma panašesnis į tikrą kalytės pieną. Nepamirškite atsižvelgti į produkto sudėtį – puiku, jeigu šiame yra įvairių vitaminų bei mineralų, mat pastarieji pagelbės šuniukams išgyventi, sustiprėti bei mėginti išmokti savarankiškumo. Visgi, pasirinkti kokybišką produktą yra išties svarbu, ypatingai tuomet, jeigu tai nėra tik primaitinimas, o šuneliai mamos apskritai nebeturi.

Maitinimo rekomendacijos

Pasirinktą pieno pakaitalą kiekvieną dieną reikėtų ruošti atskirai. Geriausia, jog itin maži šuneliai būtų maitinami su pipete. Visgi, didesniems gali tikti ir buteliukas, o galbūt net negilus dubenėlis. Pieno pakaitalu šuniukus patartina maitinti maždaug iki 6 savaičių – vėliau derėtų pereiti prie kito maisto. Visgi, tai tik orientacinės taisyklės, tad, atsižvelkite į individualią situaciją.  

Mano krepšelis