Nemokamas pristatymas nuo 29€

Dresavimo priemonės

Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
5 prekė(s)
Hunter
8,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER CLICKER priemonė šunų dresūrai su virvele „du viename“ paveikslėlis
-15%
Hunter
7,81€
9,19€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Hunter
5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Record
3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Record
3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Dresavimo priemonės šunims

Šuns dresiravimas daugeliui šeimininkų yra savaime suprantamas dalykas. Juk kaip kitaip išmokysite savo keturkojį draugą laikytis įvairių taisyklių, jeigu šis negali kalbėti? Dresūros priemonės šunims, iš pažiūros, apima ganėtinai plačią sąvoką. Juk, tam tikra prasme, į tai galima įtraukti net skanėstus, kurie palaiko šunelio motyvaciją daryti tai, kas jam liepiama bei nesiblaškyti.  

Dresiravimo ypatumai

Dresiruoti keturkojį draugą ne visuomet yra paprasta. Viskas priklauso tiek nuo augintinio charakterio, tiek nuo jo amžiaus. Be abejo, kuo jaunesnis šunelis – tuo, tikėtina, greičiau ir paprasčiau jį išmokysite norimų komandų bei elgesio ypatumų. Kita vertus, tai toli gražu nereiškia, jog padėti vyresniems augintiniams yra neįmanoma. Tačiau, kiekvienas šeimininkas turėtų suprasti, kad dresiravimas nėra paprastas procesas, o tam neretai prireikia itin daug kantrybės. Taipogi, patariama su savimi visuomet turėti skanėstų, nebent žinote, jog keturkojis labiau džiaugsis kito tipo apdovanojimu. Specialios dresavimo priemonės šunims taip pat gali prisidėti prie paprastesnio bei labiau struktūruoto proceso. Kita vertus, jeigu susitvarkyti su augintiniu yra pernelyg sudėtinga – vertėtų kreiptis ir į profesionalus.

Dresūros priemonės šunims

Dresavimo priemonės šunims, kaip jau minėjome kiek anksčiau, gali apimti išties plačią sąvoką. Kartais į tai galima įskaičiuoti net skanėstus, mat neretai pastarieji yra vienintelis būdas palaikyti keturkojo motyvaciją mokytis jam sakomų komandų. Visgi, mes taip pat siūlome ir specialią priemonę su virvele, taipogi daugelio klientų pamėgtą klikerį. Dresūros priemonės šunims gali būti gerokai įvairesnės, todėl renkantis tinkamą variantą svarbu atsižvelgti į individualią situaciją bei savo keturkojo prioritetus.

Kokybė už išties gerą kainą

Mūsų siūlomos dresavimo priemonės pasižymi išties aukšta kokybe, be to, nėra itin brangios. Taigi, savo šunelį norimo elgesio galėsite išmokyti daug paprasčiau, neinvestuojant didelių pinigų sumų. Be to, siūlome prisijungti prie „Mumbo klubo“, kuris daliai prekių suteikia papildomas nuolaidas. Tokiu būdu, reikalingą atributiką galėsite įsigyti už dar labiau prieinamą kainą. Tad, jeigu jau kurį laiką atidėliojate dresūros pradžią – pradėkite ieškoti tinkamų reikmenų jau dabar.  

 

Mano krepšelis