Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
5 prekė(s)
Hunter
15,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Hunter
15,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Record
4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RECORD kelioninė girdykla 500 ml paveikslėlis
-25%
Record
2,99€
3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Tommi
3,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Gertuvės šunims

Gertuvė šunims – svarbus ir reikalingas daiktas tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams, ypatingai šiltuoju metų laikotarpiu. Tai puikus bei pravartus kelionių palydovas, kuris aprūpins augintinį reikalingu vandens kiekiu, taip pat pagelbės išvengti dehidratacijos. Svarbu paminėti, jog gertuvė šuniui gali būti reikalinga ir maitinimo atveju, pastarajam dar būnant jaunikliu. Dėl šios priežasties, mūsų asortimente galite rasti būtent dviejų tipų prekes – kelionines ir skirtas mažiesiems augintiniams.

Tinkamos gertuvės šunims ypatumai

Kaip turėtų atrodyti kokybiška gertuvė šunims? Atsakymas į šį klausimą kiekvienam gali būti individualus bei skirtingas. Visgi, pirmiausiai reikėtų pabrėžti patogumą, mat tai palengvins naštą tiek šeimininkui, tiek pačiam augintiniui. Dėl šios priežasties, rekomenduojama pasirinkti specialią gertuvę su dubenėliu. Tokiu atveju, patogiai prisipilsite vandens bei labai paprastai pateiksite šį šuneliui, kai jis to pageidaus. Taipogi, pravartu pasirinkti tokį variantą, kurį bus galima prisikabinti prie kuprinės ar krepšio. Žinoma, daliai klientų svarbus ir gertuvės šunims dizainas bei kaina, tačiau rekomenduotume pirmiausiai atsižvelgti į komforto ypatumus.

Gertuvė šunims maitinimui

Į pasaulį atkeliavus mažiems šunyčiams, itin svarbu suteikti šiems visokeriopą priežiūrą, įskaitant tinkamą maitinimą. Deja, kartais nutinka taip, jog dėl vienokių ar kitokių priežasčių motina negali būti šalia. Tokiu atveju, speciali gertuvė šuniui gali tapti vienintele išeitimi. Tinkama forma ir čiulptukas yra esminiai optimalaus pasirinkimo ypatumai. Juk svarbiausia, jog mažam bei pasaulio dar nepažįstančiam šuneliui žįsti būtų kuo paprasčiau. Taipogi, pravartu išsirinkti kuo paprasčiau išplaunamą produktą, jog nereikėtų gaišti daug laiko šiuo rūpinantis. Bet kokiu atveju, specifinė gertuvė šuniui, tokiu atveju, yra tiesiog būtina.

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Siūlome praktiškas ir kokybiškas gertuves, kurios palengvins kasdienybę tiek šeimininkams, tiek jų augintiniams. Visgi, atsižvelgiame į skirtingus klientų poreikius bei galimybes, tad siūlome tiek labiau prieinamų, tiek truputį brangesnių, tačiau aukštesne kokybe pasižyminčių variantų. Kita vertus, į komfortišką gertuvę investuoti tikrai pravartu tiek tuomet, kai kalbame apie keliones, tiek apie mažylio žindymą. Tad, apsidairykite ir jau dabar pasirinkite geriausiai Jūsų norus atspindintį produktą.

Mano krepšelis