Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Šampūnų ir kosmetikos tipas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Šampūnų ir kosmetikos tipas
8 prekė(s)
BOGACARE PAW BALM PROTECT DOG balzamas šunų pėdučių apsaugai, 50 ml paveikslėlis
-40% antrai prekei
Bogar
7,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DIAFARM Paw wax spray letenėlių purškalas su alijošiumi šunims, 50 ml paveikslėlis
-25%
Diafarm
5,39€
7,19€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DIAFARM Paw wax tepalas šunų letenėlėms, 50 ml paveikslėlis
-25%
Diafarm
5,24€
6,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DOGSLIFE natūralus balzamas pėdučių ir nosyčių priežiūrai, bekvapis, 60 ml paveikslėlis
-25%
DOGSLIFE
5,96€
7,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RECORD apsauginis gelis šunų ir kačių letenėlėms ir nosims 50 ml paveikslėlis
-25%
Rinaldo
7,87€
10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Vetexpert
4,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DOGSLIFE natūralus, raminantis ir atstatantis balzamas odos priežiūrai šunims, 60 ml paveikslėlis
-25%
DOGSLIFE
5,96€
7,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DOGSLIFE
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Pėdučių - Letenėlių Priežiūra šunims

Pasirūpinti savo augintinio higiena – tai kiekvieno mylinčio šeimininko pareiga. Tinkama pėdučių priežiūra yra vienas iš dalykų, į kuriuos tikrai svarbu atsižvelgti. Laimei, siūlome išties nemažai padėsiančių tai padaryti priemonių, tokių, kaip įvairūs vazelinai, balzamai ar kremai. Šunų letenos ypač sujautrėja žiemos metu, tačiau šias puoselėti svarbu visais metų laikais.

Kodėl reikia prižiūrėti pėdutes?

Dalis šeimininkų nė nesusimąsto, kad šuns pėdučių priežiūra yra išties svarbi. Visgi, pastarosios susiduria su nemažai dirgiklių, ypatingai tuomet, kai kalbame apie pasivaikščiojimus žiemą. Šias paveikia tiek sniegas ar ledas, tiek visur pribarstyta druska, dažniausiai skirta tam, kad vaikščiodami žmonės nepaslystų. Kita vertus, šuns pėdutes vargina ir vasaros periodas, pavyzdžiui, įkaitęs asfaltas ar skarda. Visi išvardinti aspektai prisideda prie to, jog augintinių letenėlės išsausėja, ima skilinėti. Dėl šios priežasties, svarbu pasirinkti tinkamas priemones, kurios padėtų su tuo susitvarkyti.

Kaip pasirinkti tinkamas priemones?

 Kokybiškas kremas, balzamas ar vazelinas šunų pėdutėms tikrai gali pagelbėti. Visgi, svarbu pasirinkti tinkamas priemones. Pavyzdžiui, pirmiausiai atsižvelkite į sudedamąsias produkto dalis. Puiku, jeigu ten yra raminančių medžiagų, tokių, kaip medetkos ar rozmarinai. Taipogi, geriausia, jog sudėtyje nebūtų bičių vaško ar mineralinių aliejų, mat šie ingredientai gali užkimšti letenėlių poras. Be abejo, visuomet pravartu pasirinkti kuo natūralesnius produktus. Tad, atsižvelkite ir į tai, ar priemonėje nėra dirbtinių dažiklių bei konservantų. Svarbu, kad įsigytas produktas sudarytų apsauginį barjerą, kuris apgintų šunelio letenėles nuo druskos, žvyro, karščio ir šalčio. Be to, geriausia, jog pasirinkta priemonė sugebėtų drėkinti, nuraminti, nepaliktų riebalų likučių.

Higienos servetėlės

Šunų pėdutės yra ganėtinai jautrios, todėl jomis pasirūpinti vertėtų atsakingai. Pavyzdžiui, dažnas žmogus po augintinio lakstymo lauke ima valyti jo letenėles, kad šios neišpurvintų namuose esančių baldų. Visgi, tam, jog nepažeistumėte pėdučių, svarbu įsigyti specialias higienines servetėles arba naudoti tik vandenį. Kitu atveju, galite išsausinti šunelio letenėles, o nuo to šis bus sudirgęs dar labiau. Tačiau, jeigu taip jau nutiko, nepamirškite, kad egzistuoja drėkinančios priemonės, kurios gali pagelbėti.

Mano krepšelis