Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
2 prekė(s)
HUNTER Ladybug brush daugiafunkcinis šepetys – boružėlė paveikslėlis
-25%
Hunter
11,24€
14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Hunter
20,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Priemonės plaukams valyti

Priklausomai nuo kailio tipo, vienos katės šeriasi daugiau, kitos – mažiau. Tačiau, didžiąją dalį laiko, bent kažkiek plaukų išslenka iš kiekvieno augintinio kūno. Žinoma, tai tikrai nėra malonu, ypatingai vizualine prasme, mat kailiu gali apsivelti tiek baldai, tiek drabužiai, o kai kurie šeimininkai pastarojo randa net induose. Tokiu atveju, Jums tikrai reikalingas kačių plaukų surinkėjas.

Daugiafunkcinis šepetys

Daugiafunkcinis šepetys yra puikus būdas kovoti su slenkančiu kailiu. Dažnas šeimininkas pritartų, jog neretai katės plaukų galima rasti ant minkštų baldų, kilimų ar net automobilio sėdynės. Tokiu atveju, paprasta pašluoste šių tikrai neišvalysite. Laimei, egzistuoja puikus kačių plaukų surinkėjas – daugiafunkcinis šepetys. Guminiai šereliai prie savęs prilipins visus, net ir labiausiai besipriešinančius plaukelius. Be to, tokį produktą išties patogu bei paprasta naudoti, o valymas netruks itin ilgą laiką.

Pirštinė gyvūno kailio priežiūrai

Dar vienas mūsų siūlomas kačių plaukų surinkėjas – tai speciali pirštinė. Pastaroji kiek skiriasi nuo anksčiau paminėto produkto, mat šis variantas labiau koncentruojasi į tiesioginę keturkojo kailio priežiūrą. Tuo tarpu, daugiafunkcinis šepetys labiau pasirūpina išslinkusių plaukų padariniais. Bet kokiu atveju, speciali pirštinė yra puikus pagalbininkas nuolatinei gyvūno kailio priežiūrai. Be abejo, geriausią šią naudoti kartu su šampūnu. Tokiu atveju, pirštinės dantukai pašalins nešvarumus, o Jūsų teikiamas masažas suaktyvins katės kraujotaką. Kita vertus, šią pirštinę taip pat galima naudoti ir jau išslinkusiems plaukams surinkti. Tad, pastaroji gali užtikrinti kelias funkcijas viename.

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Išlaikyti mylimą katę dažniausiai kainuoja išties nepigiai. Juk tenka šiai nupirkti kokybiško maisto, žaislų, guolį, taip pat įvairių priemonių, kurios būtų skirtos higienos palaikymui. Be to, augintinis gali atnešti ir šiek tiek netvarkos, su kuria susitvarkyti taipogi kainuos papildomai. Dėl šios priežasties, stengiamės pasiūlyti optimaliausią kainos bei kokybės santykį savo klientams. Be to, norinčius sutaupyti visuomet raginame prisijungti prie „Mumbo klubo“. Tokiu būdu, sulauksite papildomų nuolaidų, kurios reikalingus daiktus leis įsigyti pigiau. Tad, padarykite tai jau dabar.

Mano krepšelis