Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Medžiaga
Petnešų tipas
Spalva
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Medžiaga
Petnešų tipas
Spalva
6 prekė(s)
HUNTER BY LAURA petnešos ir pavadelis katems, raudonos paveikslėlis
-20%
Hunter
9,59€
11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER BY LAURA petnešos ir pavadelis katems, smelio sp. paveikslėlis
-20%
Hunter
9,59€
11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER BY LAURA petnešos ir pavadėlis katėms, žalios paveikslėlis
-20%
Hunter
9,59€
11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER SWEET KITTY petnešos ir pavadėlis katėms, mėlynos paveikslėlis
-30%
Hunter
6,99€
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER SWEET KITTY petnešos ir pavadėlis katėms, rožinės paveikslėlis
-20%
Hunter
7,99€
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Hunter
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Petnešos ir pavadėliai katėms

Kokybiški pavadėliai ir petnešos katėms yra svarbūs daugeliui šeimininkų. Tam, jog užtikrintumėte maksimalų savo augintinio saugumą bei komfortą, šiuos reikėtų išsirinkti tikrai atsakingai. Laimei, internetu tai padarysite pigiau, paprasčiau ir greičiau, be to, galėsite palyginti daugelį prekių tarpusavyje bei lengvai apsispręsti dėl Jums priimtino varianto.

Petnešos katėms – kaip išsirinkti?

Kokybiškos petnešos katėms pirmiausiai turėtų maksimaliai užtikrinti keturkojų saugumą. Taigi, įsitikinkite, jog šios nėra nei per didelės, nei per mažos. Taipogi, atkreipkite dėmesį į tai, kaip viskas prisisega. Be abejo, pastarosios taip pat neturėtų ir spausti ar nemaloniai priglusti, kitu atveju, katė tikriausiai nenorės jų nešioti. Siūlome skirtingų spalvų, taip pat šviesą atspindinčius variantus, todėl belieka išsirinkti labiausiai priimtiną Jums. Kita vertus, pavadėlio paieškos greičiausiai bus paprastesnės. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tinkamą pastarojo ilgį. Kokybiški pavadėliai katėms taip pat yra aktualūs, tačiau prioritetą rekomenduojame teikti patinkančioms petnešoms.

Petnešos ir pavadėliai katėms internetu

Apsipirkimas internetu pasižymi tikrai begale privalumų. Tokiu būdu, reikalingas prekes gaunate pigiau, greičiau ir paprasčiau. Galite palyginti skirtingas petnešas tarpusavyje, įvertinti jų pliusus bei minusus. Be to, įsigytą produkciją pristatome artimiausiu metu į Jums patogią vietą. Nepamirškite, jog internetinė prekyba suteikia Jums galimybę apsipirkti bet kur – netgi būnant kitame pasaulio krašte. Taigi, neprivalėsite iškelti kojos iš namų bei važinėti po skirtingas parduotuves, ieškant geriausio varianto. Apsipirkimas internetu – tai pigiau, greičiau bei patogiau gaunamos prekės, todėl raginame tuo pasinaudoti.

Šviečiantys antkakliai

Šviečiantys antkakliai yra puikus būdas, norint padidinti savo augintinio saugumą. Toks produktas užtikrins, jog mylimas keturkojis būtų matomas net ir tamsiuoju paros metu. Be to, galėsite būti ramesni šiam netyčia pabėgus. Su šviečiančiu antkakliu, pastarąjį geriau matys transporto priemonių vairuotojai, dviratininkai, netgi paprasti praeiviai. Jeigu ypatingai mėgstate su kate vaikštinėti tamsiuoju paros metu, išties raginame įsigyti šviečiantį antkaklį. Tokiu būdu, apsaugosite tiek mylimą augintinį, tiek save bei aplinkinius. Tad, nedvejokite bei labiausiai patinkantį variantą įsigykite jau dabar.

Mano krepšelis