Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Medžiaga
Spalva
Antkaklių tipas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Medžiaga
Spalva
Antkaklių tipas
7 prekė(s)
HUNTER BY LAURA antkaklis katems, raudonas paveikslėlis
-20%
Hunter
3,99€
4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER BY LAURA antkaklis katems, rožinis paveikslėlis
-20%
Hunter
3,99€
4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER KROKOM antkaklis su varpeliu katėms, raudonas paveikslėlis
-20%
Hunter
5,59€
6,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER SOFTIE antkaklis katems, juodas paveikslėlis
-20%
Hunter
11,19€
13,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER SOFTIE antkaklis katems, raudonas paveikslėlis
-30%
Hunter
9,79€
13,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Hunter
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Hunter
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Antkakliai katėms

Tinkamas, saugumą užtikrinantis bei kokybiškas antkaklis katėms yra svarbus daugeliui šeimininkų. Šis ne tik turėtų užtikrinti maksimalią augintinio apsaugą, tačiau taip pat verstis pastarąjį jaustis kuo komfortabiliau. Būtent todėl rekomenduojame į antkaklio įsigijimą žvelgti tikrai atsakingai bei pernelyg neskubėti. Taipogi, prioritetu nederėtų iškelti vien puikaus dizaino ar žemos kainos.

Antkaklis katėms – kaip išsirinkti?

Kokybiški antkakliai katėms turėtų užtikrinti dvi pagrindines funkcijas – saugumą ir komfortą. Pirmiausiai, svarbu išsirinkti tinkamo dydžio bei gerai prisitvirtinantį variantą, jog užtikrintumėte maksimalią savo keturkojo apsaugą. Kita vertus, antkaklis taip pat neturėtų pernelyg spausti ar kitaip sukelti diskomforto, mat kitu atveju, katė greičiausiai ims šį asocijuoti su neigiamomis emocijomis. Taipogi, siūlome šviečiančius variantus, kurie itin pagelbės tiek patiems augintiniams, tiek kitiems žmonėms tamsoje. Be to, mūsų parduodami antkakliai katėms yra pagaminti iš kelių skirtingų medžiagų, todėl galite pasirinkti labiausiai Jums tinkamą – dirbtinę odą, tekstilę, nailoną. Be abejo, taip pat pravartu atsižvelgti ir į patinkantį dizainą bei spalvą, priimtinas kainos ribas.

Antkakliai katėms su vardu

Antkakliai katėms su vardu yra papildomas atributas, siekiant suteikti augintiniui visokeriopą apsaugą. Nepamirškite, jog net ir pats kokybiškiausias produktas nebūtinai 100% saugos Jus nuo įvairių nelaimių. Tokiu atveju, antkaklis su vardu gali būti puikia išeitimi. Ant pastarojo taip pat galima užrašyti šeimininko kontaktus, jog katinėliui pabėgus, šį radę nepažįstamieji su Jumis susisiektų bei žinotų, kur keturkojį sugrąžinti. Tad, antkakliai katėms su vardu yra papildoma apsauga, kurią visuomet rekomenduojame įsigyti.

GPS antkaklis katėms

GPS antkaklis katėms yra dar vienas atributas, kuris padės papildomai apsaugoti mylimą augintinį. Pastarasis iš esmės atrodo taip pat, kaip visi kiti šios kategorijos produktai. Kita vertus, šis palengvins mylimo keturkojo paieškas jam dingus. Nepamirškite, jog antkaklis katėms turi pasižymėti maksimaliu saugumu – juk tam pastarasis ir skirtas. Dėl šios priežasties, visuomet rekomenduojame kaip nors pagerinti jau įsigytą produktą, tarkime, užrašant augintinio vardą. Kita vertus, GPS antkaklis katėms gali tapti dar viena puikia išeitimi, kurią verta apsvarstyti.

 

Mano krepšelis