Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
6 prekė(s)
District 70 SERVE silikoninis kilimėlis dubenėliui,  mėlynas paveikslėlis
-30%
District 70
17,49€
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
District 70 SERVE silikoninis kilimėlis dubenėliui,  pilkas paveikslėlis
-30%
District 70
17,49€
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
District 70 SERVE silikoninis kilimėlis dubenėliui,  smėlio sp. paveikslėlis
-30%
District 70
17,49€
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER EIBY silikoninis kilimelis dubeneliui, S, geltonas paveikslėlis
-25%
Hunter
14,99€
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER EIBY silikoninis kilimelis dubeneliui, S, melynas paveikslėlis
-25%
Hunter
14,99€
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER EIBY silikoninis kilimėlis dubenėliui, S, pilkas paveikslėlis
-25%
Hunter
14,99€
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kilimėliai dubenėliams šunims

Nors šunys dažnai turi nuosavus valgymo kampelius – idealiai „pietauti“ šių išmokyti beveik neįmanoma. Be abejo, prie gražesnio elgesio prisideda dresūra, kita vertus, augintinis tikrai nėra žmogus, todėl ėsdamas gali priteršti ant grindų ar netyčia išpilti vandens. Tam, jog išvengtumėte papildomos netvarkos, Jums gali praversti specifinis kilimėlis po dubenėliais šunims. Tai išties palengvins kasdienybę ir padės išvengti bereikalingų nešvarumų.

Kilimėliai dubenėliams šunims – kaip išsirinkti?

Išrinkti tinkamą kilimėlį tikrai nėra sudėtinga. Pirmiausiai, siūlome atsižvelgti į tai, jog šis būtų pagamintas iš tokios medžiagos, kuri neperšlaps, tarkime, silikono. Taipogi, geriausia, kad kilimėlis kraštuose būtų kiek užsilenkęs, jog byrantis maistas nenuriedėtų ant grindų ir atsitrenktų į „užtvarą“. Žinoma, dalis klientų taip pat atsižvelgia į pastarojo dizainą. Juk įprastai jis būna pastatytas gerai matomoje vietoje, tad, nenuostabu, jog žmonės nori, kad šis derėtų prie bendro interjero. Bet kokiu atveju, prioritetą raginame skirti kokybei, o tik tuomet atsižvelgti į kainą ar dizaino ypatumus.  

Ką mes siūlome?

Kilimėlis po dubenėliais šunims pirmiausiai turi būti patogus ir atsparus. Laimei, siūlome silikoninius variantus, kurie nekenkia maistui bei pasižymi iškiliu rėmeliu, sustabdančiu riedantį ėdalą ar bėgantį vandenį nuo išteptų grindų. Mūsų parduodami kilimėliai taip pat yra neslidūs, tvirtai stovi ant parinkto pagrindo. Juos lengva nuvalyti – viskas, ką turite padaryti, tai praplauti šiuos po tenkančiu vandeniu. Tad, jeigu jau kurį laiką svarstote apie būdus, kaip galite apsisaugoti nuo papildomos netvarkos, tai yra puikus sprendimas šiam reikalui įgyvendinti.

Kilimėliai dubenėliams šunims internetu

Apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje – tai puikus būdas sutaupyti tiek savo laiko, tiek pinigų. Pirmuoju atveju, Jūs neprivalėsite iškelti nė kojos iš namų tam, jog įsigytumėte reikalingą produkciją. Be to, pastarąją pristatysime artimiausiu metu į Jums patogią vietą. Taipogi, siūlome optimaliausią kainos bei kokybės santykį, o norinčius papildomai sutaupyti, raginame prisijungti prie „Mumbo klubo“. Taigi, kilimėlis po dubenėliais šunims internetu yra puikus būdas apsipirkti greičiau, pigiau, patogiau ir paprasčiau.

Mano krepšelis