Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
11 prekė(s)
DOGSLIFE natūralus balzamas pėdučių ir nosyčių priežiūrai, bekvapis, 60 ml paveikslėlis
-30%
DOGSLIFE
5,56€
7,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER Nail Clipper SPA augintinio nagų kirptuvas, L paveikslėlis
-25%
Hunter
13,49€
17,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
KERBL nagų kirpimo žirklės augintiniams 14 cm, žalios paveikslėlis
-30%
Kerbl
6,99€
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RECORD apsauginis gelis šunų ir kačių letenėlėms ir nosims 50 ml paveikslėlis
-25%
Rinaldo
7,87€
10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RECORD žirkles šunų ir kačių nagams 12 cm paveikslėlis
-25%
Record
2,24€
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TOMMI Fine Look blond didelės žirklės gyvūnų nagams karpyti, 15,5 x 6 x 1,5 cm paveikslėlis
-30%
Tommi
4,19€
5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TOMMI Fine Look blond žirklės gyvūnų nagams karpyti,  12,5 x 5 x 1 cm paveikslėlis
-30%
Tommi
3,28€
4,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TOMMI Fine Look blond žirklės smulkių gyvūnų nagams karpyti, 10 x 6,5 x 1 cm paveikslėlis
-30%
Tommi
2,58€
3,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Hunter
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Record
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Pėdučių ir nagų priežiūra

Tinkama pėdučių ir nagų priežiūra – itin svarbi užduotis daugeliui kačių šeimininkų. Be abejo, dalis žmonių dėl tokių priežasčių paprasčiausiai nuveda savo augintinį į kirpyklą. Kita vertus, kai kurie nusprendžia, jog šiais dalykais gali pasirūpinti savarankiškai. Tad, stengiamės palengvinti Jūsų kasdienybę bei siūlome kokybiškas prekes įgyvendinti šią užduotį.

Nagų žirklės katėms

Nagų žirklės katėms gali būti ganėtinai įvairios. Įprastai, šios skirstomos pagal dydžius, tačiau kai kurios gali pasižymėti S/M/L tipažu, o kitos – centimetrais. Be abejo, egzistuoja ganėtinai skirtingi dizainai, be to, įvairiems klientams patogiausios žirklės dažniausiai yra tikrai nevienodos. Dėl šios priežasties, siūlome atsižvelgti tiek į tai, kas bus komfortiškiau augintiniui, tiek į tai, kas labiau tiks pačiam šeimininkui. Bet kokiu atveju, nagų žirklės katėms yra būtinas atributas tiems, kurie nori savarankiškai pasirūpinti keturkojo higiena.

Pėdučių priežiūra

 Kačių pėdučių priežiūra taip pat labai svarbi rutinos dalis. Dėl šios priežasties, siūlome natūralius balzamus, apsauginius gelius ir specialius purškalus. Pavyzdžiui, specialus tepalas gali sudaryti vandeniui atsparų sluoksnį, taip pat veikti raminančiai, sudrėkinti augintinio odą. Be to, kai kurie produktai prisideda prie apsaugos nuo nedidelių traumų. Taipogi, specifinis purškalas gali pamaitinti katės letenų pagalvėles, suteikti daugiau komforto vaikštinėjant karšta ar akmenuota danga. Be to, pastarasis yra puikus pagalbininkas žiemos metu, jeigu augintinis vaikštinėja lauke – toks purškalas apsaugos nuo šalčio, slidumo ir druskų.

Puikus kainos ir kokybės santykis

Pėdučių ir nagų priežiūra yra labai svarbi kiekvieno augintinio rutinos dalis. Dėl šios priežasties, stengiamės pasiūlyti kuo optimalesnį kainos bei kokybės santykį, jog visi klientai galėtų surasti jiems priimtiniausią variantą. Siūlome ne tik pakankamai didelę produktų įvairovę, tačiau taip pat ir skirtingus gamintojus, platų kainų diapazoną. Be to, ieškančius progos sutaupyti, raginame prisijungti prie „Mumbo klubo“. Pastarojo klientai gauna specialių nuolaidų, todėl reikalingas prekes galėsite įsigyti pigiau. Bet kokiu atveju, jeigu jau kurį laiką svarstote apie naujų katino higienos priemonių įsigijimą – dabar pats metas tai padaryti.

Mano krepšelis