Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
Veislės dydis
Patiesimų ir kilimėlių tipas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
Veislės dydis
Patiesimų ir kilimėlių tipas
8 prekė(s)
NANO SANITAS Odor - vanish blogą kvapą naikinanti priemonė gyvūnų aksesuarams ir gyvenamajai erdvei, 250 ml paveikslėlis
-40%
Nano Sanitas
4,79€
7,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VETEXPERT Odor solution priemonė nemaloniam skalbinių kvapui naikinti, 950 ml paveikslėlis
-20%
Vetexpert
37,35€
46,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VETEXPERT Odor solution purškiklis nemaloniems gyvūnų sukeltiems  kvapams naikinti, 250ml paveikslėlis
-20%
Vetexpert
7,91€
9,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VETEXPERT Odor solution purškiklis nemaloniems šunų sukeltiems kavapams naikinti, 500ml paveikslėlis
-30%
Vetexpert
11,19€
15,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BOGACLEAN CLEAN&SMELL FREE CONCENTRATE koncentratas valiklis blogam kvapui šalinti, 1 000 ml paveikslėlis
-20%
Bogar
15,19€
18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BOGACLEAN CLEAN&SMELL FREE SPRAY purškiamasis valiklis blogam kvapui šalinti, 750 ml paveikslėlis
-20%
Bogar
9,59€
11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ROYAL DRY drėgmę ir nešvarumus sugeriantis kilimėlis šunims, M, pilkas paveikslėlis
-30%
Royal dry
32,89€
46,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Priemonės dėmėms ir kvapams naikinti

Kad ir kaip mylime savo augintinius, suprantama, jog šių skleidžiamas kvapas kartais gali įsigerti į drabužius, baldus bei ne visuomet kelti malonius pojūčius. Pastarieji gali dar labiau paaštrėti į svečius užsukus aplinkiniams žmonėms. Dėl šios priežasties, šuns kvapo naikinimas yra labai aktualus daliai šeimininkų. Laimei, su šia problema susitvarkyti ne taip jau sudėtinga – egzistuoja nemažai priemonių, kurios gali Jums pagelbėti.

Šuns kvapo naikinimas – kokias priemones įsigyti?

Savo asortimente turime keletą skirtingų gamintojų, iš kurių produkcijos galite pasirinkti Jums priimtiniausią variantą. Šuns kvapo naikinimas nėra toks jau sudėtingas procesas – svarbiausia įsigyti patikimas priemones. Siūlome purškalus, produkciją skalbiniams, koncentruotus valiklius bei šluostes. Dalis jų sunaikina ore tvyrančias bakterijas, neutralizuoja kvapus. Tačiau, purškalų nederėtų naudoti tiesiai ant augintinio odos. Geriausia nedidelį šių kiekį užpurkšti ant guolio, kilimėlių, šunelio drabužių. Taipogi, rekomenduojame įsigyti tiek žmonėms, tiek augintiniams saugias priemones, mat kai kurių produktų sudėtyje esančios medžiagos gali dirginti kvėpavimo takus, sukelti alergijas.

Priemonė nuo šunų šlapinimosi

Dalis šunelių taip ir neišmoksta reikalų atlikti vien lauke. Dėl šios priežasties, namuose kartais gali atsirasti nepriimtinų kvapų, kuriuos palieka šlapinimasis, išmatos, teritorijos žymėjimas. Tokiu atveju, nemalonu gali būti ne tik į namus atvykusiems svečiams, tačiau ir nuolatiniams gyventojams. Laimei, mūsų asortimente taip pat egzistuoja priemonė nuo šunų šlapinimosi. Pastaroji efektyviai įsigeria į blogo kvapo šaltinį bei kaipmat jį pašalina, panaikindama bet kokius nemalonius įrodymus. Tad, jeigu susitvarkyti su augintinio išdaigomis kartais sudėtinga – nepergyvenkite bei įsigykite kokybišką valiklį, kuris bent jau padės atsikratyti netenkinančių kvapų. 

Skalbinių kvapo naikinimas

Dalis šeimininkų susiduria ir su augintinių kvapo įsigėrimu į drabužius, paklodes, rankšluosčius. Laimei, egzistuoja ganėtinai paprasta išeitis su tuo susitvarkyti – tinkamos priemonės įsigijimas. Mūsų asortimente esanti produkcija pasirūpins, jog Jūsų rankšluosčiai, patalynė bei drabužiai ir vėl pasižymėtų neutralumu. Tad, nebepykite ant šunelio dėl to, jog šis kartais voliojasi Jūsų lovoje – panaikinti nepatinkančius kvapus dar niekuomet nebuvo taip paprasta.Dėmių ir kvapų naikinimo priemonės šunims internetu – purškikliai, valikliai bei šluostės. Siūlome patrauklias kainas, kokybę ir greitą pristatymą.

Mano krepšelis