Nemokamas pristatymas nuo 29€

Šventinės dovanos jūsų augintiniui. Kas gali pradžiuginti keturkojį?

2023 m. lapkričio 10 d., penktadienis
Šventinis žiemos laikotarpis visada siejamas su sveikinimais ir dovanomis. Kiekvienas nori nustebinti savo šeimą ir draugus malonia ir naudinga dovana. Tačiau svarbu nepamiršti ir augintinių, kurie negali užsiminti apie norimą dovaną, tačiau bus labai dėkingi šeimininkui už skanėstą ar naują žaislą. Žinoma, greičiausiai gyvūnas apsidžiaugs bet kokia gauta dovana, juk svarbiausia yra šeimininko dėmesys ir rūpestis.
 
Bene dažniausiai pasirenkami dovanų variantai – žaislai ir įvairūs skanėstai. Nepaisant banalumo, jie gali tapti maloniausiais jūsų augintiniams. Tiek išskirtinis skanėstas, tiek naujas žaislas gali tikrai nustebinti gyvūnėlį. Dovanai galite pasirinkti originalius žaislų modelius, su kuriais bus įdomu linksmintis net tingiausiems.
Kas gali pradžiuginti jūsų augintinį?

Dovanos katėms

Net jeigu jūsų keturkojis nebuvo visus metus geras ir paklusnus, pažiūrėjus į mielas akis, atsispirti neįmanoma. Taigi, ką galite padėti savo katei “po eglute”?

Hamakas - lovelė ant radiatoriaus
Tai madinga žiemos dovana katėms. Jei jūsų augintinis mėgsta miegoti prie radiatoriaus arba ant jo, pasvarstykite, galbūt verta nupirkti hamaką. Tai garantuotai taps jūsų mylimo draugo mėgstamiausia vieta. Tokia dovana ne tik papuoš jūsų interjerą, bet ir pradžiugins jūsų augintinį.

Patogus transportavimo krepšys
Skubus vizitas pas veterinarą ar netikėta kelionė su augintiniu esant dideliam šalčiui, gali būti sudėtinga užduotis. Net prikaitintame automobilio salone katei gali būti ne itin komfortiška. Būtent tokiems atvejams yra izoliuoti transportavimo krepšiai. Jame katė gali pasislėpti ir mėgautis patogia bei šilta kelione.

Išmanus žaislai
Katės yra plėšrūnai, todėl jų prigimtis yra medžioti ir gaudyti grobį. Žaisdamos su interaktyviais žaislais katės ugdo išradingumą ir patenkina medžioklės instinktą. Taip pat, tai puikus būdas atitraukti savo augintinio dėmesį nuo papuoštos eglutės ir blizgučių. Žinoma, reikalingas individualus požiūris, renkantis žaislą savo keturkojui draugui, tačiau bet kuri katė mėgsta erzinančius žaislus, ypač pagamintus iš natūralių medžiagų.

Svajonių draskyklė
Draskyklė – tai specialus namuose įrengtas “prietaisas” katės nagams galąsti.
Įprastai draskyklės gaminamos iš įvairių patvarių medžiagų, padengtos minkštomis arba kietomis, dažnai natūralios kilmės medžiagomis. Jūs niekaip negalite uždrausti gyvūnui pagaląsti nagų, kadangi tai vienas iš privalomų kačių, iš prigimties esančių plėšrūnių, ritualų. Tačiau jūs tikrai nesunkiai galite nukreipti natūralų instinktą tinkama linkme, įsigydami kokybišką draskyklę. Taip jūsų baldai bus apsaugoti nuo galimos žalos.

Skanėstai
Katė sukasi aplink šaldytuvą ir kniaukia, reikalaudama ko nors skanaus. Protingas šeimininkas ne tik pavaišins katę skanėstu, bet tuo pat metu ir pasirūpins jos sveikata. Rinkitės natūralios sudėties skanėstus, kuriuose gausu katės organizmo funkcijoms palaikyti reikalingų vitaminų.

Nameliai ir guoliai
Net jei jūsų katė jau turi guolį ar namelį, tikrai galite rasti naują, kuris ją sudomins. Katė dažniausiai turi keletą pamėgtų poilsio vietų, todėl galite gražiai ir patogiai jas įrengti.

Nauji dubenėliai maistui ir vandeniui
Prieinama ir praktiška dovana. Rinkitės klasikinio stiliaus iš keramikos arba metalo pagamintus dubenėlius. Venkite plastmasinių dubenėlių.

Dovanos šunims

Vitaminai ir papildai
Saulėtos dienos žiemą trumpos, o saulė ir vitaminai reikalingi tinkamam organizmo funkcionavimui ištisus metus. Vitaminų kompleksas sustiprins jūsų augintinio imunitetą.

Interaktyvūs žaislai
Per šventes namai įprastai pilni svečių, o tokiu laikotarpiu ne visada užtenka laiko užsiėmimams su šuniu. Naujas žaislas sudomins jūsų augintinį ir padės jam susikoncentruoti ties tam tikra veikla, jaustis patogiai bei ramiai.

Guoliai ir patiesalai kelionėms automobiliu

Bet kokia aktyvi veikla savo ištikimo šuns kompanijoje visada yra smagesnė. O kad automobilio salonas išliktų švarus po visų kelionių su augintiniu, pravartu įsigyti guolį, kuriame jūsų šunelis galės patogiai įsitaisyti ir ramiai keliauti. O jei jūsų draugas mėgsta lakstyti po automobilio bagažinę ar ant galinių sėdynių, puikus pasirinkimas - patiesalas su šonais. Augintiniui jame bus patogu, o sėdynės išliks švarios.

Šviečiantys priedai
Žiemą pasivaikščiojimai su šuniu dažniausiai vyksta jau tamsoje. Šuo mėgsta lakstyti įvairiomis kryptimis ir pradingti iš jūsų akiračio? Švytinčios apykaklės padės nepamesti augintinio. Tai puikus aksesuaras gyvūnui, ir patogus priedas šeimininkui, palengvinantis pasivaikščiojimus tamsoje.

Skanėstai
Skanėstai padės atitraukti jūsų augintinio dėmesį nuo viliojančio šventinio stalo. Pirmenybę vertėtų teikti skanėstams, pagamintiems iš kuo natūralesnių produktų. Ilgai kramtomi kaulai gali būti puikus pasirinkimas.

Gultai patogiam poilsiui
Tai visada reikalinga atributika jūsų augintiniui. Atlikite auditą – gal jau laikas keisti šuns guolį. Kadangi gultai naudojami gana intensyviai, gali suplonėti čiužinys, susidėvėti audinys ar atsirasti išorinių pažeidimų.

Transportavimo krepšiai
Galite išrinkti augintiniui naują patogų transportavimo krepšį, kad apsilankymai veterinarijos klinikoje, ar kitos trumpesnės kelionės būtų maksimaliai komfortiškos.

Apranga ir aksesuarai
Drabužiai ir aksesuarai šunims, ypač mažų veislių, gali būti būtini pasivaikščiojimams šaltuoju metų laiku. Taip pat apranga šunims gali būti teminė, naudojama fotosesijoms ir įvairioms šventėms.

Dubenėliai maistui
Patikrinkite, ar jūsų augintiniui patogu valgyti, ar esami dubenėliai geros būklės. Vidutinių ir didelių veislių šunims geriau rinktis dubenėlius ant stovo.

Rūpinkitės augintinio sveikata
Rūpintis svarbu ne tik savo, bet ir gyvūno sveikata. Taigi, vizitas veterinarijos klinikoje - išskirtinis dovanos augintiniui variantas. Gal skamba kiek neįprastai, bet tai gali būti išties vertinga dovana. Galite užrašyti savo augintinį sveikatos patikrai, atlikti visus reikalingus tyrimus ir procedūras. Tyrimų metu sužinosite ar viskas gerai ir ar gyvūnėlis sveikas, ar jam netrūksta vitaminų. Laiku atlikti skiepai, gydymas ar profilaktinė priežiūra yra raktas į jūsų augintinio sveikatą, grožį ir gerą nuotaiką.

Mano krepšelis